Stan dziąsła po ekstrakcji szóstki

Tydzień temu miałam usuwaną dolną prawą szóstkę. Ekstrakcja przebiegła bez problemów. Rana po dwóch dniach zaczęła boleć, był to ból do wytrzymania. Po dwóch dniach przeszło. W ranie nie widać już dziury ale takie podłużne wyżłobienie w które wpada jedzenie. Na środku widać coś białego i twardego wystającego z dziąsła. Dziąsło nie boli, ale cały czas czuję to miejsce taki jakby ucisk. Gdy naciskam na zęby obok to lekko boli. Czy powinnam udać się do stomatologa?

Witam!
To białe i twarde to może być przegroda międzykorzeniowa... Jeśli jest Pani bardzo zaniepokojona może Pani udać się do dentysty,gdyż czasem konieczna jest korekta takiej przegrody aby ułatwić gojenie... Może Pani też poczekać jeszcze kilka dni...
Pozdrawiam.