Stan kolana po trzykrotnym skręceniu

Dzień dobry! Mam pytanie, miałem skręcone kolano 3x w wieku 19 lat, teraz mam 23 lata i mam takie pytanie - czy istnieje jakaś rehabilitacj, cokolwiek żebym mógł erócić do gry.? Ile to może zająć ? Kolano jest niestabilne, poza tym nie wiem co w nim siedzi ;/ Chodzi mi tylko o to, czy wgl mam sobie rodzić nadzieję, że jeszcze może kiedys zagram tak jak dawniej albo wrócę do regularnych treningów, czy dopiero po np 3 latach rehabilitacji itp nie mam żadnego planu ;/ Pozdrawiam!

Witam,
Jeżeli przeszedł Pan trzykrotne skrecenie stawu kolanowego, a aktualnie kolano jest niestabilne, bezwzględnie wymaga Pan leczenia, byc moze operacyjnego. Jezeli chce Pan wrócić do pełnej sprawności sugeruje pilna konsultacje u ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Klinika Solumed-Ortopedia