Stan migdałków po podcięciu i usunięciu trzeciego migdała

syn 4 l miał usuwany 3 migdał i podcięte boczne w czerwcu. choruje na zatoki,gardło, mówi przez nos. ma chrypkę (ma guzki śpiewaka)Odwiedziłam kilku laryngol., żeby sprawdzili czy 3 nie odrósł. potwierdzili że nie. Twierdzą że chrapie przez obrzęk nosa spowodowany alergią (contrahist i nasonex dostaje od pół roku). 3 tyg. temu odstawiłam mleko i jakby minimalne lepiej ale mnie martwi to, że jeden boczny migdałek jest duży a miał podcięty.Co to oznacza?morfolog. w normie aso 1553, plt 566

Odstaw nasonex, to lek hormonalny,sterydowy, zahamujesz wzrost dziecka! Odstaw contrahist dostanie ADEHAD.aso 1553 ? żARTUJESZ?? zADZWOŃ TO JAKAŚ MASAKRA