Stan po ablacjach a prawdopodobieństwo nerwicy

witam, jestem po 2 ablacjach WPW, od 2 lat mecze sie ze złym samopoczuciem przeszedłem juz szereg lekarzy - rodzinny twierdzi ze to lekka nerwica tylko ze mam dni kiedy czuje w brzuchu klatce ze zaraz sie przewrócę czy zemdleje. Kardiolodzy twierdza ze szarpania serca sa w granicach normy i nie podlegaja leczeniu, nadal mam dodatkowa droge bo wystepuja czestoskurcze kilku s. ale ta droga jest w takim miejscu ze sa małe szanse powodzenia zabiegu. Byłem u psychiatry ale leki nie pomogły prosze o

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultacje do psychoterapeuty, np.: w Poradni Leczenia Nerwic, prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.