Stan po artroskopii i sztywność stawu

Witam,juz rok po artroskopii-resekcja fałdu maziowego,potem rehabilitacja,lek structum,zastrzyki z kwasu hialuronowego.jednak rano czuc sztywnosc stawu po bezruchu rowniez.po wysiłku ból pod kolanem promieniujacy na całe,niestabilne i kłujacy ból przy chodzeniu po schodach,do tego widoczny delikatny zanik miesnia uda.czy cos można z tym zrobic?i jesli tak to co to moze być?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze konieczni eudac się do lekarza ortopedy, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec. jezeli ortopeda nie stwierdza konkretnej przyczyny objawow warto jest udac się dolekarza reumatologa.