Stan po artroskopii kolana

Jestem 6 tygodni po artroskopii kolana, miałem rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego i zszywaną łąkotkę. Chodzę o jednej kuli i na rehabilitacje. Czy normalne po 6 tygodniach jest to, że trochę boli mnie kolano przy maksymalnym wyproście oraz to, że boli bardzo mocno kiedy chce stanąć na pięcie operowanej nogi? Ból jest poniżej rzepki.

Ból po zabiegu utrzymuje się różnie długo. Miał Pan operowany staw, który przenosi bardzo duże obciążenia. Ból może się utrzymywać nawet do kilku miesięcy po zabiegu. Proszę utrzymywać rehabilitację i stopniowo obciążać staw.