Stan po całkowitej resekcji tarczycy z powodu woli guzkowych

Jestem po całkowitej resekcji tarczycy z powodu woli guzkowych (nietoksyczne rozlane). W czasie operacji wykonano otwartą biopsję (przed operacją nigdy nie była wykonywana). Otrzymałam wynik histopatologiczny tylko jednego płata, w którym stwierdzono: Struma colloides nodularis. Mikroskopowo opisane drobne białawe ognisko jest obszarem zwłóknienia z makrofagmami. Dlaczego otrzymałam wynik tylko jednego płata tarczycy? A co z guzami? Nie badano?

Witam
Szanowna Pani pytanie to powinno być skierowane do lekarzy operujących, a nie na forum ABC zdrowie. Proszę zapytać lekarzy, którzy Panią operowali.

Z poważaniem
Dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurgii ogólnej
specjalista chirurgii onkologicznej