Stan po cewnikowaniu serca a wykonanie tatuażu

Półtora roku temu miała przeprowadzone cewnikowanie serca i zamknięciu ASD II 15mm. Od tamtego czasu z sercem jest już wszystko dobrze i jestem już praktycznie zdrowa dolega mi jeszcze niedomykalność zastawki dwudzielnej. Chodzę do kardiologa raz na rok i wyniki sa bardzo dobre. Nie biorę żadnych konkretnych tabletek na serce tylko Metoprolol i tabletki na rozrzedzenie krwi. Rozmawiałam z moim lekarzem prowadzącym i dostałam pozwolenie, oczywiście na czas robienia tatuażu nie brałabym tabletek.

Lek. Katarzyna Szymczak

Skoro lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazan to raczej może Pan wykonac tatuaż.
Pozdrawiam