Stan po discektomii i stabilizacji międzytrzonowej

Stan po discektomii i stabilizacji m/trzonowej na poziomie C6/C7Płaska nadbudowa kostna na tylnych brzegach trzonów przylegających do tego krążka.Zwyrodnieniowo-wytwórcza postać dyskopatii na poziomachC4/C5iC5/C6o charakterze rozległych wypuklin uciskających wraz z płaską nadbudową kostną przednią ścianę worka oponowego(tzw.dyski twarde)Wymiary strzałkowe kanału kręgowego na w/wpoziomach wynoszą9mm.Zmiany zwyrodnieniowe w stawach unkowertebralnych z umiarkowanym zwężeniem otworów m/kręgowych na

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości świadczą o dość zaawansowanej chorobie zwyrodnieniowej. By interpretacja była wiarygodna, wynik powinien zostać oceniony w oparciu o dane kliniczne. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą neurologiem lub neurochirurgiem.