Stan po in-vitro a szanse na ciążę

Witam! Jestem po dwóch nieudanych inseminacjach i dwóch nieudanych in vitro,za 3 m-ce podchodzę do 3 i ostatniej szansy. Jestem 25 dc przy cyklach 26 dniowych i mam od dwóch tygodni okropne bóle podbrzusza temp.37-37.7 uderzenia gorąca,dużo kremowego śluzu...jestem zmęczona i bólem samopoczucie b,złe hustawki nastroju.Mam pytanie czy tych parę wskazówek może oznaczać ciąże czy raczej hormony szaleją.dodam że jest to mój drugi cykl po in vitro ,pierwszy przeszedł b.spokojnie.

Witam, proszę się uspokoić.... wyluzować.... powoli oddychac.....proszę pójść do apteki i kupić test ciążowy.... sprawdzić czy się udało zajść w ciążę. Jeśli nie to może być burza hormonów. Przede wszystkim nie stresowac się, nie myśleć o ciąży... bo jeśli się czegoś naprawdę tak mocno chce to nigdy nie wyjdzie. Proszę funkcjonować neutralnie w ciągu dnia. Mózg jest całym naszym centrum dowodzenia. Całego naszego ciała. Pani sobie za bardzo mocno wbiła do głowy dziecko i dla tego nie wychodzi. Proszę wyluzowac....... a uda się. Powodzenia i trzymam kciuki:)