Stan po kraniotomii okolicy czołowej

Witam. Mam pewien kłopot z włosami. 5 miesięcy temu miałem kraniotomie okolicy czołowej lewej. I tutaj pytanie. Dlaczego włosy nie chcą rosną obok blizny? Która jest bardzo cienka? Czy to jest spowodowane i jak długo może potrwać. Czasem są miejsca gdzie w odstępie 5mm nie rosną włosy, gdzie jest zdrowa skóra. Jest to dziwne, bo czasem widać nawet jak jakieś pojedyncze włosy rosną można by powiedzieć na bliźnie. A wiadomo, że na bliznach włosy nie rosną. Więc blizna jest bardzo cienka.

Lek. Tomasz Budlewski

mogło nastąpić uszkodzenie cebulek. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.