Stan po mononukleozie oraz dreszcze i uczucie ciężkiej głowy po spożyciu alkoholu

Witam, mam 22 lata. W tamtym roku miałem mononukleoze wraz z powiklaniami na wątrobe,nerki,śledzionę. Po wyjsciu ze szpitala nie robiłem już żadnych badań. Lecz niedawno załatwiłem sobię skierowanie na badanie krwi ale jeszcze nie zdążyłem go zrobic. W ostatnia sobotę użyłem troszeczkę z kolegami alkoholu. Mineło już parę dni a ja dalej czuję jakbym głowę miał z kamienia, mega ciśnienie, dreszcze itp. W jaki sposób mogę dojsc do siebie? czy isc do lekarza? pierwszy raz w życiu tak się dziwnie czuję

Aleksander Ropielewski

Objawy są nietypowe i skoro występują pierwszy raz w życiu na pewno nie można ich lekceważyć. Prosze skontaktować się z lekarzem.