Stan po operacji cieśni kanału nadgarstka

Stan po operacji cieśni kanału nadgarstka - widoczna przerostowa blizna łącznotkankowa wciągająca nerw pośrodkowy z jego unieruchomieniem i utrzymującym się obrzękiem -pole na wysokości kanału 19mm2.Blizna wciąga dystalną część troczków i przechodzi na początkowy odcinek rozścięgna dłoniowego. Wysięg w pochewkach zginaczy palców 2 i 5 . Co robić jak leczyć

Wszystko zależy od czasu od operacji i objawów. Jeśli od operacji mineło więcej niż 3 miesiące i są nocne drętwienia i parzący ból, do rozważenia rewizyjna operacja i uwolnienie nerwu z owych zrostów.