Stan po operacji guza mózgu

tata jest po operacji guza mózgu (glejak wielopalczasty WHO 3) minął rok a tata nie był leczony ani chemia ani radioterapia bo lekarze twierdzili ze nie ma logicznego kontaktu . wtym okresie przebywa 10 miesiecy w hospicjum po prawa była po 4 miesiacach ale lekarze czekali jeszcze ze bedzie lepiej tata poznawał logicznie pojmował wiedział gdzie jest ze miał operacje tylko był połowicznie sparalizowanyh.na dzien dzisiejszy stan sie pogorszył nie pozwolone mi zrobic prywatnie tomografu.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, jakie jest pytanie? Bez skierowania od lekarza można wykonać prywatnie badanie rezonansu magnetycznego głowy.