Stan po operacji guza mózgu i anemia

mam brata 40 lat po operacji guza mózgu astrocytoma fibrillare II po rt, w tej chwili chemia przerwana ze względu na ostrą anemię hb 5 kilka przetoczeń jest wznowa i inne ogniska, czy jest jakaś szansa jeszcze, wynik mogę dosłać rm wykonany we wrześniu, zaatakowane ciało modzelowate, jakieś nacieki, bojęsię o jego życie. Błagam o pomoc

Te wyrywkowe dane nie dają mi możliwości wypowiedzenia się w sprawie rokowań! PROSZĘ OMÓWIĆ TE SPRAWY Z ONKOLOGIEM PROWADZĄCYM!!! zż