Stan po operacji laparoskopowej pęcherzyka żółciowego

Witam.Jestem po 5 miesięcy po laparoskopii woreczka żółciowego .Od miesiąca mam dziwne bóle brzucha,ale tylko wtedy ,gdy chce mi się jeść,a nie zawsze mogę coś skonsumować. Jest to ból rozpierający,dziwny,aż robi mi się słabo i gorąco. Będę bardzo wdzięczna za podpowiedź co się tam dzieje,zaznaczam ,że do tej pory nic takiego nie występowało.Pozdrawiam serdecznie Ewa.

Ewa Gonia Dietetyk, Tychy

Dzień dobry,

polecem konsultację u lekarza. Powodów może być kilka - lekarz sprawdzi czy nie ma zagrożenie kamieniami w drogach zółciowych lub np. czy nie pojawiają się torbielki.

pozdrawiam