Stan po operacji plastycznej nosa

Witam. Jestem 1.5 miesiąca po operacji plastycznej nosa. Nos miałam krzywy i nie podobał mi się mój profil. Po operacji,na razie, jestem jedynie bardzo zadowolona z profilu , jednak dalej mam krzywy nos i wydaje się być szerszy niż przed operacją. Czy jest możliwe, że po pewnym czasie stanie się on prosty i węższy ?

Dzień dobry, wynik operacji nosa zwykle oceniam po upływie roku od jej wykonania, ten czas pozwala na właściwe uformowanie się blizn i osadzenie rusztowania kostnego, po tym czasie można ocenić czy efekt operacji jest ostateczny.
Dr Janusz Jaworowski