Stan po operacji powiększenia piersi

Witam, jestem prawie 3 lata po operacji powiększenia piersi, implantem anatomicznym pod mięsień o powierzchni tekturowanej. Od 2 miesięcy odczuwam jakby zaciskanie sie jednej piersi, a'la skurcz mięśnia. Piersi sa miekkie i nie zmienil sie ksztalt. Mam umowiona wizytę na USG za 3 tyg, jednak Chcialabym sie dowiedzieć czy jesli to obkurczenie sie otoczki wokół implantu to czy możliwe jest leczenie bez operacyjne? Dziekuje za pomoc i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

być może wystarczające bedą odpowiednie zastrzyki bez zabiegu operacyjnego/