Stan po operacji śluzaka a chemioterapia uzupełniająca

Jestem po operacji śluzaka (pseudomyxoma peritonei) i chemioterapii dootrzewnowej HIPEC, badanie histopat. wykazało pseudomyxoma per. i adenocarinoma mucinosum G1. Lekarz operujący wspomniał o chemii uzupełniającej, ale prosił o opinię onkologa. Onkolodzy twierdzą że oni by podali chemię. Mam kilka dni na podjęcie decyzji. Czy ktoś moze mi pomóc w podjęciu decyzji?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, przede wszystkim należy odnieść się do opinii onkologów konsultujących konkretną sytuację. Bez dostępu do wyników badań nie można podjąć żadnej wiążącej decyzji.
Decyzję o kontynuacji leczenia można jednak podjąć wyłącznie osobiście.