Stan po operacji usunięcia guza móźdźku a wypadanie włosów

W wieku 16 lat przeszłem operację usunięcia guza móźdźku, nie brałem żadnej chemii itp. Mam padaczkę nabytą po operacji i biorę Depakine Hronosfere 750. Tam w ulotce pisze w efektach ubocznych że mogą wpadać włosy i mi wypadają, mam coraz większe zakola. Chciałem zapytać co stosować żeby zachamować wypadanie włosów, a najlepiej żeby pobudzić skórę głowy w tych miejscach do przyrostu nowych włosów. Jakie szampony, aplikacje, konkretne nazwy produktów. Proszę serdecznie o pomoc.

Faktycznie wypadanie włosów jest skutkiem ubocznym kwasu walproinowego. Najlepiej byłoby zmienić go ma inny lek przeciwpadaczkowy; obecnie wybór leków jest duży i nie jest Pan skazany na Depakinę. Są leki nowsze nie mające tylu działań niepożądanych co kwas walproinowy.