Stan po operacji usunięcia mięśniaków a poród naturalny

Mam 38 lat i jestem w 36 tyg.ciazy. 14 lat temu miałam operacje usunięcia miesniaka dosyć dużego (było to 2 lata po pierwszej ciazy) Teraz mam rodzic naturalnie ,bardzo sie boje ,ze moze cos pójść nie tak np.peknie macica . Mieszkam w Szwecji i tu nie bardzo chcą robic cesarskie ciecie nawet w takiej sytuacji jak moja . Czy mam szanse na szczęśliwe rozwiazanie bez komplikacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Sądzę, że lekarze po badaniu określą odpowiednie szanse. Zapewne uważają iż w czasie naturalnego porodu powinno być wszystko ok.