Stan po operacji załupka

Witam miałem operację załupka miesiąc temu, ponieważ nie chciał mi wrócić napletek na żołądź, teraz gdy ściągam skórkę bez wzwodu to wszystko jest okej, lecz gdy podczas ściągniętej skórki, penis wstaje tzn. stoi to niesamowicie uciska moje żołędzia i się robi czerwony...a i czy jest możliwość, że np. podczas ściągniętej skórki on stanie na baczność to sytuacja się powtórzy, tzn. nie będzie chciał wrócić?? mam go naciętego ale to chyba za mało. 15.01 mam kontrolę u tego lekarza co mnie operował.

Witam, nie ma co kombinować. Załupek jest powikłaniem innego schorzenia, a mianowicie stulejki. Zoperowano Panu załupek, a pozostała stulejka i ona to właśnie uciska żołądź. Należy jak najszybciej zoperować stulejkę. Pozdrawiam RH