Stan po operacji zmniejszenia piersi

Jestem ok. miesiac po operacji zmniejszenia piersi i jestem zrozpaczona ponieważ jedn sutek od początku był w częsci martwiczy,ponadto pokazala się ropa lekarz,ktory mnie operował zlecil wymaz.okazało sie,ze w ranie jest bakteria klebsiella pneumoniae,dostalam Biseptol i opatrunki ze srebrem,ktore stosje 4 dzien i nie widze poprawy.Chciałam zapytać jakie są rokowania w leczeniu rany/zrobila sie po usunieciu czesci martwiczej torebka/niestety wizyte u chirga mam dopiero 30.05jestem pełna obaw..

Szanowna Pani,
te pytania proszę zadać lekarzowi który Panią operował, gdyż tylko on wykonując operację podjął się bezpośrednio leczenia też ewentualnych powikłań. Pytanie dlaczego musi Pani korzystać z forum a nie z bezpośredniego kontaktu z lekarzem rana wymaga oczyszczania aby można coś jeszcze uratować.
Dr Janusz Jaworowski