Stan po przebyciu zapalenia mięśnia sercowego

Witam,jestem kierowca ciezarowki.W lipcu tego roku lekarze zdiagnozowali u mnie stan po przebyciu zapalenia miesnia sercowego.Przewlekla niewydolnosc serca NYHA 1.Obecnie frakcja wyzutowa lewej komory serca wynosi 44%.Kardiowertera nie mam.Moje pytanie brzmi.Czy mam szanse powrotu do zawodu kierowcy ciezarowki miedzynarodowego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis wskazuje, że powrót do zawodu kierowcy na transportach międzynarodowych nie wydaje się być dobrym pomysłem. Jest to praca o bardzo dużym obciążeniu psychicznym i fizycznym, co mogłoby być niebezpieczne dla Pana zdrowia.