Stan po rekonstrukcji ACL i zszyciu łąkotki przyśrodkowej

Witam. Jestem dwa lata po rekonstrukcji ACL i zszywaniu łąkotki przyśrodkowej. Regularnie staram się biegać i ruszać, jednak przy większej aktywności sportowej czuję dyskomfort. Kolano strzela mi przy zginaniu, podczas prostowania nogi chrobocze - zwłaszcza wtedy kiedy opieram na nodze ciężar. Podczas lądowania z większej wysokości np. po mocnym wyskoczeniu w górę, kolano ucieka mi do wewnątrz. Rezonans wykazał, że z ACL jest wszystko w porządku, a sam lekarz nie wie w czym rzecz. Pomocy!

Konieczna pomoc u doświadczonego fizjoterapeuty, który przeanalizuje wzorzec chodu oraz nauczy prawidłowego obciążania nogi i kolana.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki