Stan po skręceniu i naderwaniu stawu skokowego

6 tygodni temu skręciłam i naderwałam staw skokowy. Przez pierwsze 4 tygodnie nosiłam opaskę elastyczną wg zaleceń chirurgów. Niecałe 2 tygodnie temu wybrałam się prywatnie do ortopedy, który zbadał nogę i zrobił usg. Mam zerwane więzadło ATFL. Od tego czasu mam nogę w bucie pneumatycznym na 4 tygodnie. martwi mnie jednak utrzymujący się obrzęk w przegubie, na kostce i z tyłu pomiędzy ścięgnem Achillesa. Czy doszło do większych uszkodzeń? Dodam, że bolą mnie co jakiś czas obydwie kostki. Monika

Witam , nie widzialem uszkodzenia , trudno jest więc odpowiedzieć autorytatywnie na pytanie!!! Nie istnieje stawianie diagnoz na odległość,w związku z tym,nie potrafię powiedzieć czy doszlo do większych uszkodzeń!!! Proszę omówić temat z lekarzem prowadzącym!!! z.żurawski