Stan po subtotalnej strumektomii z powodu wola guzowatego PL

Proszę o interpretację badania USG tarczycy. Stan po subtotalnej strumektomii z powodu wola guzowatego PL nie widać tkanki tarczycowej PP widoczne grono trzech zmian ogniskowych 26x11x10 mm. V-1,5 ml. o gładkich obrysach Jedna w części górnej nieco bardziej hipoechogenna z delikatnym centralnym przepływem Wezły chłonne niepowiększone, niezmienione. Dodam , że operacja była 3 lata temu

Wynika że są guzki po prawej stronie, po lewej nie ma resztek płata co kłóci się z pani stwierdzeniem że resekcja była subtotalna? Trzeba uzyskać opis operacji i udać się z nim do endokrynologa a on po badaniach zadecyduje czy do biopsji. ...