Stan po udarze mózgu i centralnej mielinolizie mostu

dane ze skierowania : stan po udarze mózgu i centralnej mielinolizie mostu . wniosek : w centrum uwidoczniono obecność niskodensyjnego ogniska malacyjnego o wymiarach ok 8na 6 mm . to wyniki mojej mamy bardzo prosze o interpretacje , bardzo sie martwie

Jakie są dokładnie objawy u mamy, w jakim jest wieku, jakie są inne schorzenia ile ona ma lat, czy były ine badania jeżeli tak to jakie