Stan po udarze pnia mózgu

Pacjentka po udarze pnia mózgu słyszy i rozumie co się do niej mówi,poznaje osoby płacze gdy wie że koniec odwiedzin, gdy wspomni się o dzieciach, rusza kończynach choć ma przykurcze. Dostaje lek z komórek mózgowych świni, jaką jest szansa ze zacznie mówić i wróci do sprawności fizycznej i jak długo to potrwa. Ma 35 lat na ten lek reakcja organizmu jest dobra cały czas jest rehabilitacja.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by nie znając szczegółowych danych klinicznych odpowiedzieć na Pani pytania. Proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym - bez wątpienia kompetentnie odpowie na wszystkie pytania.