Stan po urazie stawu kolanowego

Witam, Jestem po urazie stawu kolanowego, rok temu miałam artroskopie. Wykazała niewydolne więzadło krz. przednie. Do dziś mam bóle wysilkowe. Właśnie odebrałam wyniki MR, proszę o interwencję : Ilość płynu w jamie stawowej i zarzepkowej zwiększona. Więzadło krzyżowe przednie w ciągłości z cechami częściowego zatarcia sygnału przysrodkowego paczka. Lekotka przysrodkowa po częściowej meniscektomii tylnego rogu. Chrząstka powierzchni stawowych węższa. Cała reszta w normie. Pozdrawiam

Szanowna pani opisywany Uraz doprowadził do zmian,uszkodzeń w pani stawie wymagających przede wszystkim badania klinicznego oraz interpretacji artroskopii wykonanej wcześniej wobec wynik U niedawno wykonanego badania rezonansem magnetycznym. Reasumując bez badania przez ortopedę trudno jest wyznaczyć Najlepszy dla pani w tym momencie sposób postępowania na pewno wymaga pani rehabilitacji bez względu na sposób dalszego postępowania pozdrawiam