Stan po usunięciu pustego jaja płodowego

Witam. Jestem 3 tygodnie po usunięciu pustego jaja płodowego. po kilku dniach od zabiegu krwawilam,krwiak 2 cm który zszedl dzieki antybotykom, nadal plamie krwią, czy to normalne? kiedy będe mogła współżyć?

Milena Lubowicz

Krwawienie po łyżeczkowaniu powinno do 2 tygodni ustąpić, jeżeli utrzymuje się dłużej proszę skonsultować się z ginekologiem. Powstrzymanie się od współżycia zwykle zaleca się przez 3-4 tygodnie.
Pozdrawiam