Stan po usunięciu tarczycy z powodu mikroraka brodawkowego tarczycy

Dzień dobry.Jestem po usunięciu tarczycy z rozpoznaniem :Mikrorak brodawkowaty tarczycy po leczeniu operacyjnym(typ pęcherzykowy,częściowo otorebkowany,obecne nacieki torebki własnej guza oraz ogniskowe torebki tarczycy-średnicy 0,6 cm,pT1a). Mam tylko brać hormony.Tyle informacji mam i nic więcej.Proszę o informację czy mam dalej tego raka,a jeżeli mam to na co mam czekać.Lekarz nic mi nie powiedział.Czy mam szukać dobrego onkologa,czy powinnam być leczona jodem.Mam mętlik w głowie.

Proponuję zgłosić się ponownie do lekarza leczącego dotychczas w celu uzyskania bbb.konkretnych informacji co do dalszego leczenia!!! z.żurawski