Stan po wszczepieniu endoprotezy biodra

Jestem 4tygodnie po operacji wszczepienia endoprotezy biodra ,rehabilitacje mam codziennie ok 30 minut chodze juz o jednej kuli .Dzisiaj dowiedzalam sie ze a tydzien odstawiam kule ,boje sie czy to nie zawczesnie wszedzi czytam ze powinno sie dluzej chodzic o kulach.Czuje sie juz dobrze nic mnie nie boli odczuwam tylko maly dyskomfort w operowanym biodrze.Mam 54lata i bylam operowana w Belgii .

Piotr Pilarski

Jeśli dobrze się Pani czuje i nic nie boli to może Pani powoli rezygnować z kul i próbować chodzić bez nich. Jeśli wtedy pojawi się ból to należy wrócić do kul i skonsultować się z ortopedą.

Pozdrawiam.