Stan po zabiegu plastyki przepukliny pachwinowej

Witam jestem 3 dni po zabiegu plastyki przepukliny pachwinowej prawostronnej uszypułowanym płatem powięzi. Podczas zabiegu byłem znieczulony w kręgosłup i byłem świadomy.Podczas zabiegu czułem jakby ciagnięcie w lewej pachwinie tak jakby lekarz ciągnął coś z lewej pachwiny tak to odczuwałem i teraz czasem czuje tam ból nawet jak leże albo siedze. Czy to oznacza że z lewej strony też mam przepukline ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

To bardzo wczesny okres pooperacyjny i takie dolegliwości mogą występować nawet po drugiej stronie niż strona operowana. Powoli na pewno ustąpią. To nie jest objaw istnienia przepukliny pachwinowej. Jeśli dolegliwości nie będą mijały proszę o tym problemie poinformować chirurga przy wizycie kontrolnej.