Mężczyzna , 21 lat Witam Jestrm po zabiegu stulejki, mam 20 lat. Minelo 15 dni i juz zaczalem sie masturbowac ale w 17 dniu uznalem ze moge zrobic sobie krzywde i zaprzestalem masturbacji. Niestety narobilem chyba sobie biedy i strasznie sie o boje ze stane sie impotentem! Juz nie staje mi tak jak kiedys i musze bardziej sie skupic. Juz nie jest taku twardy jak stanie. Strasznie sie boje ze juz nigdy nie bedzie taki jak kiedys. Mam takie szczescie ze lekarz ktory mnie operowal wzial sobie urlop. Jest jakas nadzie
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Katarzyna Szymczak 79
Lek. Katarzyna Szymczak Stażysta/Rezydent, Bydgoszcz
Edytuj odpowiedź

Sugeruję do czasu wizyty u urologa zaprzestać masturbacji, jest Pan młodym mężczyzną także szansa że dojdzie Pan do pełnej sprawności jest spora.
Pozdrawiam

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Urologia – Urolog jest specjalistą, który zajmuje się chorobami związanymi z układem moczowo-płciowym. Do wizyty u urologa warto się przygotować, gdyż z reguły wiąże się ona z dużym stresem u pacjenta. Sprawdź, jakie objawy powinny skłonić cię do zgłoszenia się do poradni urologicznej.
  • Stulejka – Stulejka (łac. phimosis) to zwężenie otworu napletka (łac. preputium), które uniemożliwia odsłonięcie żołędzi prącia. Kiedy napletka nie można ściągnąć, między nim a żołędzią gromadzi się wydzielina, która może utrudniać wydalanie moczu.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Urologia i nefrologia

Stulejka - charakterystyka, konsekwencje, leczenie, profilaktyka

Stulejka (łac. phimosis) to zwężenie otworu napletka (łac. preputium), które uniemożliwia odsłonięcie żołędzi prącia. Kiedy napletka nie można ściągnąć, między nim a żołędzią gromadzi się wydzielina, która może utrudniać wydalanie moczu. Stulejka bywa...