Stan po złamaniu kości promieniowej

Dzień dobry jestem 2,5 miesiaca po zlamaniu kosci promieniowej. Mam zespolone kosci plytka tytanowa. Wrocilem juz do pracy, za 2 miesiace mam otrzymac termin usuniecia zespolenia.... tutaj moje pytanie, czy po takim zabiegu bede potrzebowac znowu L4 ? jesli tak to mniej wiecej jaki moze to byc przedzial czasowy ?

Szanowny Panie,
zabieg usunięcia zespolenia wewnętrznego jest tak samo rozległy jak zabieg jego implantacji. Różnica jest tylko taka, że nie ma już złamania. Przedział czasowy około 3-4tyg potrzebne do wygojenia rany - u każdego może być on inny.