Stan po złamaniu kręgosłupa szyjnego i uszkodzeniu rdzenia kręgowego oraz częste zapalenie płuc

Witam Mam pewien problem od roku 2013 a mianowicie; od roku 2011 jestem po zlamaniu kręgosłupa szyjnego i uszkodzeniu rdzenia kręgowego skoczyłem do wody na główkę gdzie długo byłem pod wodą i miałem bardzo silne zapalenie płuc miałem cewnik wewnętrzny gdzie co tydzień mi sie zapychał jak wiadomo mocz się cofał do nerek i trzeba było brać antybiotyki konczyłem jedne zaczynałem drugie na zapalenie oskrzeli i tak od 2011 do 2014 non stop do tego robiłem badania na nerki,wątrobe, tomograf głowy,cuk

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakiej odpowiedzi udzielić, ponieważ z powodu ograniczeń w ilości znaków dla zapytania nie zmieścilo sie Panskie pytanie.