Stan po żółtaczce mechanicznej

Witam. Rok temu trafiłam do szpitala z powodu żółtaczki mechanicznej w przebiegu kamicy żółciowej. Dwa razy wykonano mi ECPW które się nie powiodły. Zdecydowano o laparotomii. Kilka dni po zabiegu wykonano cholangiografię dodrenową gdzie nie stwierdzono przeszkód w głównej drodze żółciowej. Szwy usunięto, zostałam wypisana do domu z zaciśniętym drenem Kehra, Minął rok, ciągle zgłaszam się do szpitala na próby wyciągnięcia drenu Czy to normalne? Zdarzają się takie przypadki? Powinnam się martwi?

Jak widac w Pani przypadku zdarzaja się oczywiści lepiej będzie jak w końcu uda się go wyciągnąć, trudno określić przyczynę dlaczego trwa to tak długo