Stan podgorączkowy a depresja i nerwica

Od tygodnia mam stan podgorączkowy. Zaczęło się od kolki nerkowej. Wykryto piasek usg + mocz w normie. Budze sie w nocy i trzęsę się. Cierpie na silną nerwice i depresje. Nie śpie praktycznie nie jem. Czuje ból w nadbrzuszu, niesmak w ustach. Mam zaparcia (3 dzień bez stolca) Morfologia + keratynina mocznik poprawne. Doszedł ból gardła. Mam wrażenie, że dzieje się coś bardzo złego, co robić ?

Dzień dobry
Prawdopodobnie pana złe samopoczucie psychiczne wynika z pogorszenia się stanu zdrowia, które od kilku dni pan odczuwa. Jeśli korzysta pan z pomocy Poradni Zdrowia Psychicznego, to może warto skonsultować się z lekarzem w sprawie leków lub ich zmianie. Jeśli jednak diagnoza o nerwicy i depresji to pana osobista opinia o swoim stanie, warto udać się po pomoc do Poradni Zdrowia Psychicznego lub do psychoterapeuty. Być może terapia mogłaby pana wspomóc i zmniejszyć te objawy. Życzę poprawy stanu zdrowia i pozdrawiam pana serdecznie Elżbieta Schabowska

Witam,

Proszę udać się do lekarza. Objawy w postaci bezsenności i braku apetytu są bardzo niepokojące i nie należy ich lekceważyć. Kwestie związane z bezsennością, brakiem apetytu, nerwicą i depresją należy konsultować z lekarzem psychiatrą. Być może objawy są wynikiem nerwicy ale należy w pierwszej kolejności wykluczyć przyczyny biologiczne.

Pozdrawiam i życzę skutecznego leczenia.