Stan podgorączkowy, bóle brzucha po zabiegu wycięcia pęcherzyka

Witam, mam 22 lata, w tym roku 2krotnie przeszłam OZT, miesiąc temu przeszłam zabieg wycięcia pęcherzyka. Od tej pory utrzymuje się u mnie stan podgorączkowy i bóle brzucha, czasami promieniujące do pleców. 2 tyg po operacji CRP było w normie, po kolejnych 2 tyg normę przekroczyło (nieznacznie - 6.4). Czy jest się czym martwić?

Witam , nie znam przebiegu ani efektu końcowego operacji , nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proponuję zgłosić się pilnie do operatora!!! z.żurawski