Stan podgorączkowy i ból głowy u 7-latki

WITAM .MAM NA IMIE ANETA JESTEM MATKA 7 LETNIEJ ZUZI I MAM PYTANIE.OD PARU DNI ZUZIA MA STAN PODGORACZKOWY 37,5 NIE MA KATARU ANI KASZLU NATOMIAST USKARRZA SIE NA SILNE BOLE GLOWY JESTEM ZANIEPOKOJONA BO JEST DZIECKIEM POGODNYM A OD DOBRYCH PARU DNI APATYCZNA,ZMECZONA I JESZCZE DZIS ZAUWARZYLAM ZACZERWIENINE SPOJOWKI .CO TO MOZE BYC.JADE W PONIEDZIALEK DO NASZEJ PANI DOKTOR ALE NIE DAJE MI TO SPOKOJU.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi. opisane przez Panią objawy wskazują na infekcję wirusową. Na chwilę obecną sugeruję stosowanie paracetamolu w dawce 10-15 mg/kg m.c. co 6-8h.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski