Stan podgorączkowy i bóle za uszami

dzień dobry od 3 miesięcy mam 37,5 temp bóle za uszami pod pachami wieczorami miałam dreszcze zimne ręce stopy nos od tygodnia dreszcze mam cały czas leżę w łóżku lekarze nie wiedzą co mi jest badania podstawowe w porządku proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Konieczna jest dalsza diagnostyka stanów podgorączkowych - tzn. wykluczenie chorób reumatycznych, nowotworowych czy też przewlekłych infekcji.
Czy podróżowała Pani w tropikalne kraje? Miała kontakt z chorym na gruźlicę? Czy występują dolegliwości kostno-stawowe lub mięśniowe?
Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
pozdrawiam