Stan podgorączkowy i duszności

Witam. Od jakiegoś miesiąca codziennie mam stan podgorączkowy (37-37.3 stopni). Od jakiegoś miesiąca występują u mnie codziennie rano w drodze do szkoły także silne duszności. Alergolog dał mi inhalator. Mam także inne objawy m. in: częste bóle głowy, osłabienie ( unikam jakiegokolwiek wysiłku) , jestem blada, mam częste stany depresyjne oraz wzdęcia. Przyznam, że trochę mnie to niepokoi. Powinnam pójść do lekarza i poprosić o jakieś skierowanie na konkretne badania?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy są niespecyficzne i mogą wskazywać na wiele patologii w tym zaburzenia hormonalne, choroby układu krwiotwórczego. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dokładna diagnostyką.
Pozdrawiam