Stan podgorączkowy, kaszel i katar u dziecka

Witam. Moja córka ma 3 latka i jest dzieckiem przedszkolnym w pierwszym tygodniu złapała katar trwał 7 dni z czego po 3 dniach doszedł kaszel lecz to wszystko bez gorączki. Kolejny tydzień rozpoczął sie temperaturą 38,5 lecz bez innych objawów Pani doktor przepisała jej Amotax 500. temperatura utrzymywała sie ok 3 dni po czym wystapił stan podgorączkowy który utrzymał sie do konca antybiotyku. Kolejny tydzien pojawiłam sie na kontroli i dostałysmy kolejny antybiotyk Klabax zawiesina. Stan podgor

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu i postępować wg jego zaleceń.