Stan podgorączkowy od 1,5 roku po stosunku z obcą kobietą

Od1,5 roku mam ciągle stan podgorączkowy, waha się to między 36,9-37,8 do tego dochodzi częste osłabienie, zmęczenie itd.To wszystko zaczęło ok1,5 roku temu kiedy to odbyłem stosunek z obcą kobietą.I jeszcze tego samego dnia dostałem te objawy ponieważ zacząłem się panicznie przejmować że złapałem jakąś chorobę weneryczną np.hiv itd.Też przez 2 miesiące po tym strasznie strzelało mi w stawach.Testu nie robiłem ale możliwe jest że mam jakąś chorobę przez tak długo utrzymujące się objawy, np.HIV?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stan podgorączkowy nie jest specyficznym objawem nosicielstwa wirusa HIV. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza chorób zakaźnych, który zleci niezbędne badania.