Stan podgorączkowy po usunięciu nowotworu niezłośliwego z kości piszczelowej

jestem obecnie 5 tyg po wzcieciu nowotworu niezlosliwego z kosci piszczelowej , caly czas utrzymuje sie stan podgoraczkowy , czy to normalne ... morfologia lekko podwyzszone eos i eos % , podwyzszone lekko HGB , zanizone lekko RDW , bialko crp 0.20 , d dimery wynik 256 przy wartosciach <198 od czego ten stan podgoraczkowy prosze o rade

Nie wiem co to był za nowotwór , nie znam zakresu i przebiegu operacji i przebiegu pooperacyjnego - nie mogę wiec odpowiedzieć - PROSZĘ BYĆ POD STAŁĄ KONTROLĄ OPERATORA!!! zż

Przyczyn stanu podgorączkowego moze byc zbyt wiele bym mógł na podstawie podanych badań cokolwiek sugerować radzę zgłosic się do lekarza operującego