Stan podgorączkowy, powiększony węzeł chłonny na szyi i ciepło w stawach

Złe samopoczucie jakby "grzanie w stawach" ciagly stan podgorączkowy i powiekszony wezel chlonny na szyi (moja lekarz mowi ze wszystko jest ok) badania robilem OB i CRP W Normie morfologia leukocyty,erytrocyty i hematokryt nieznacznie podwyzszone (prawie ze norma) i MONO# mam 1,20 a norma do 0,77 poza tym asp alt kreatynina - w normie hdl za niski ldl i 3glicerydy w normie jakies sugestie ? jestem na kuracji testosteronem (nie pierwszy raz - wczesniej samopoczucie bylo ok)

Piotr Pilarski

Opis nie wskazuje na żadną patologie.

Pozdrawiam.