Stan podgorączkowy, różowe plamienia i pobolewanie w podbrzuszu po usunięciu macicy, jajowodów i prawego jajnika

dzień dobry 26,05,2015 r miałam usuniętą macicę jajowody i prawy jajnik od tygodnia utrzymują się stan podgorączkowy przeważnie popołudniami, rózowe plamienia i delikatne pobolewania w podbrzuszu. z badań moczu wyszło białko 22,7 mg/d,l , dość liczne bakterie ,krew -,śluz obfity .dawniej miałam zapalenia dróg moczowych i pojawiała się krew.teraz nie wiem jaki jest powód tego plamienia .czego mogę się spodziewać po takiej operacji?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

bez zbadania nie można proponować żadnego postępowania.

Pozdrawiam.