Stan podgorączkowy u 16-latki

Witam, moja 16-letnia córka przez 2 tygodnie miała stan podgorączkowy do 38,6st. Były dni kiedy nie miała gorączki (najczęściej 2 dni gorączki 1-2 dni bez). Oprócz senności żadnych innych objawów. Lekarz skierował ją na badania. Wyniki: EBV ICD-9:F49 (IgG) 78,10U/ml, ICD-9:F50 (IgM) 16,50U/ml; nieprawidłowe w morfologii:WBC-11,4 (n4-10); %MON-10,5% (n4-10); #MON- 1,2 (n0,3-0,8);#GRA-7,4(n1,2-6,8). Rozmaz krwi: SEG-59% PAŁ-6% EOZ-4% BAZ-2% LIMF-19%, LIMF.pobudz.-3%, MON-6%, kom.niezróżnicowane-1%

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, wyniki badań krwi interpretować można tylko i wyłącznie w oparciu o dane kliniczne oraz PEŁEN wynik badania. Proszę skonsultować wyniki z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.