Stan powiek po zabiegu korekcji

2 tygodnie temu przeszłam korekcję powiek górnych. Nadal mam lekko je wiszące. Czy to jest czas aby się jeszcze wygładziły? Martwie się ,ze za mało zostały wycięte.

Witam,

Finalne efekty po zabiegach można oceniać po około 6-12 miesiącach. Po ok 3 miesiącach już można zaobserwować jak daleko jest posunięty proces gojenia. Pomimo, że nie widać tego "na zewnątrz", "wewnątrz" tkanek przebiega proces gojenia, trwający do ok 12 miesięcy. Proszę być pod kontrola swojego chirurga i nie bać się zadawać mu pytań. Na pewno wszytko Pani dokładnie wyjaśni.

pozdrawiam

Marek Paul